Pomóż Wspierać Edukację! Przekaż 1,5% Podatku na Nasze Stowarzyszenie!

Cześć Kochani!

Mamy do Was ogromną prośbę, która dotyczy wsparcia naszej Placówki edukacyjnej. Jak wiecie, edukacja jest kluczowa dla rozwoju każdego młodego człowieka, a my chcemy się przyczynić do tego, aby nasza szkoła była miejscem pełnym możliwości i inspiracji dla naszych uczniów.

W tym roku zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie 1,5% swojego podatku dochodowego na nasze stowarzyszenie wspierające Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Mikołaja w Kole. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie zrealizować wiele cennych projektów, które zdecydowanie poprawią jakość edukacji naszych uczniów.

Co możemy zrobić dzięki zebranym środkom?

Nowoczesne wyposażenie klas: Chcemy, aby nasze klasy były przestrzeniami sprzyjającymi kreatywności i zdobywaniu wiedzy. Planujemy zakup nowoczesnych środków dydaktycznych i technologii, które uatrakcyjnią proces nauki.

Wsparcie dla uczniów: Zależy nam na tym, aby każde dziecko miało szansę na rozwój. Dzięki zebranym środkom będziemy mogli organizować dodatkowe zajęcia, warsztaty i konkursy, wspierając rozwój talentów naszych uczniów.

Infrastruktura sportowa: Zdrowy tryb życia jest kluczowy dla harmonijnego rozwoju dzieci. Planujemy poprawić infrastrukturę sportową naszej szkoły, umożliwiając uczniom aktywność fizyczną na najwyższym poziomie.

Imprezy szkole: Od lat organizujemy Dzień Rodziny i Integracyjny Festiwal Twórczości Teatralnej. Pozyskane pieniądze przeznaczamy na poczęstunek, nagrody i atrakcje takie jak dmuchane place zabaw, foto budka, wata cukrowa.

Proszę, pomyślcie o naszej szkole podczas rozliczania podatku i przekażcie 1,5% na rzecz naszego stowarzyszenia. To mały gest, który może mieć ogromne znaczenie dla przyszłości naszych uczniów.

Jak to zrobić?

W swoim zeznaniu podatkowym wypełnijcie odpowiednią rubrykę, przekazując 1,5% podatku na Organizację Pożytku Publicznego.
Wpiszcie numer KRS naszego stowarzyszenia: KRS: 0000270261, cel szczegółowy: Przyjaciele Świętego Mikołaja 13975
Cieszcie się, wiedząc, że pomagacie w budowaniu lepszej przyszłości dla naszych uczniów!

Dziękujemy z całego serca za każde wsparcie. Wierzymy, że razem możemy uczynić naszą szkołę jeszcze lepszym miejscem nauki i rozwoju dla naszych dzieci!

Z serca dziękujemy, Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciele Świętego Mikołaja.